Využite naše výrazné zľavy. Ak sa zaregistrujete, máte automaticky zľavu 2%. Pri nákupe nad 30 € získate zľavu ďalších 18%. Celkovo môžete znížiť cenu až o 37% Viac info v menu vpravo hore: Vysvetlenie a definícia zliav

SPRING mini

Vďaka parfumu Spring bude vaša bielizeň dokonale preniknutá čerstvou jarnou vôňou. Jemná a svieža aróma plná rozmanitých kvetinových tónov si vás okamžite podmaní.

Jar má vo všetkých kultúrach sveta silný význam, predovšetkým ako symbol znovuzrodenia a nového začiatku. Zatvorte oči a nezabudnite na vôňu detskej jari, teplý vzduch a prenikavé kvetinové arómy. Teraz otvorte flakón jarnej vône a zaplavia vás rovnaké pocity optimizmu a nádeje.

Objem 25g, postačuje na 10 dávok prania.

Ak máte radi kvetinové parfumy, odporúčame vám vyskúšať parfum na bielizeň Biangel, ktorý pripravujeme do predaja.

Kód: MSPR
€3,66
Kategória: Vône na bielizeň - vzorky
Hmotnosť: 0.042 kg
vôňa: kvetinová
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
už od 17,50 €
Platba aj dobierkou
Posielame aj na dobierku
ale môžete platiť aj kartou alebo prevodom

Dávkovanie

Na jedno pranie použite 2,5 ml (asi pol čajovej lyžičky) parfumu. Rozrieďte ho v pol deci vody a nalejte do práčky do priečinka na aviváž. V prípade, že bielizeň plánujete sušiť v sušičke, môžete zvýšiť dávku.

Parfumy na prádlo Kifra nie sú aviváže a preto sú šetrné k životnému prostrediu. 

Pafrumy chráňte pred deťmi, a vyvarujte sa priameho kontaktu s pokožkou, zvlášť s očami. Pri poliatí opláchnite čistou vodou a v prípade potreby vyhľadajte lekársku pomoc.

Späť do obchodu