Využite naše výrazné zľavy. Ak sa zaregistrujete, máte automaticky zľavu 2%. Pri nákupe nad 30 € získate zľavu ďalších 18%. Celkovo môžete znížiť cenu až o 37% Viac info v menu vpravo hore: Vysvetlenie a definícia zliav

PURE LIFE mini

Pure Life je čerstvá a čistá vôňa, s delikátnymi kvetinovými odtieňmi, ktoré vám navodia pocit radosti. Je charakteristická dokonalou rovnováhou sladkých a kvetinových tónov, takže nie je ťažká ale osviežujúca.

Je to dokonale vyvážená zmes, akú nie je ľahké nájsť. Je to vôňa, ktorá vám počas dňa pri rôznych aktivitách dodá novú vitalitu. Presne na toto bola Pure Life vytvorená.

Ak hľadáte vôňu, ktorá je jemná s príjemne sladkastým dozvukom, tak Pure Life je pre vás ako stvorená. Kvetinové zložky vyvolávajú bohatý aromatický zážitok kým tie ostatné ho dopĺňajú spôsobom, aký sotva nájdene v inej aromatickej zmesi. Jednoduchá a svieža aróma Pure Life je flexibilna a funkčná, sexy a cool.

Objem 25g, postačuje na 10 dávok prania.

Ak máte radi svieže vône, odporúčame vám parfumy na bielizeň Spring.

Objem 25g, postačuje na 9 dávok prania.

Kód: MPL
€3,66
Kategória: Vône na bielizeň - vzorky
Hmotnosť: 0.042 kg
vôňa: svieža
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
už od 17,50 €
Platba aj dobierkou
Posielame aj na dobierku
ale môžete platiť aj kartou alebo prevodom

Dávkovanie

Na jedno pranie použite 2,5 ml (asi pol čajovej lyžičky) parfumu. Rozrieďte ho v pol deci vody a nalejte do práčky do priečinka na aviváž. V prípade, že bielizeň plánujete sušiť v sušičke, môžete zvýšiť dávku.

Parfumy na prádlo Kifra nie sú aviváže a preto sú šetrné k životnému prostrediu. 

Pafrumy chráňte pred deťmi, a vyvarujte sa priameho kontaktu s pokožkou, zvlášť s očami. Pri poliatí opláchnite čistou vodou a v prípade potreby vyhľadajte lekársku pomoc.

Späť do obchodu