Využite naše výrazné zľavy. Ak sa zaregistrujete, máte automaticky zľavu 2%. Pri nákupe nad 30 € získate zľavu ďalších 18%. Celkovo môžete znížiť cenu až o 37% Viac info v menu vpravo hore: Vysvetlenie a definícia zliav

PEACH 200ml

Peach obsahuje v sebe sladkosť celej prírody, charakteristickú pre ovocie, ktorým je inšpirovaná. Tento parfum je výrazný i jemný zároveň, celý uzavretý v jedinečnej broskyňovej aróme. Je to všetko, čo môžete od sviežosti oblečenia očakávať.

S touto arómou bude váš domov voňať letným dezertom. Pripomenie vám teplo slnečných lúčov, sladkú chuť broskýň a krásne chvíle.

Broskyne sa prvýkrát začali pestovalť v Číne pred 4 000 rokmi a boli symbolom nesmrteľnosti. Dnes je broskyňa považovaná za symbol šťastia, ochrany a dlhovekosti.

Ak máte radi letné vône, pozývame vás vyskúšať koncentrovanú vôňu oblečenia Summer Love, ktorá onedlho príde do predaja.

Objem 200 ml, postačuje na 80 dávok prania.

Kód: PPEA
€16,99
Kategória: Vône na bielizeň
Hmotnosť: 0.274 kg
vôňa: ovocná
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
už od 17,50 €
Platba aj dobierkou
Posielame aj na dobierku
ale môžete platiť aj kartou alebo prevodom

Dávkovanie

Na jedno pranie použite 2,5 ml (asi pol čajovej lyžičky) parfumu. Rozrieďte ho v pol deci vody a nalejte do práčky do priečinka na aviváž. V prípade, že bielizeň plánujete sušiť v sušičke, môžete zvýšiť dávku.

Parfumy na prádlo Kifra nie sú aviváže a preto sú šetrné k životnému prostrediu. 

Pafrumy chráňte pred deťmi, a vyvarujte sa priameho kontaktu s pokožkou, zvlášť s očami. Pri poliatí opláchnite čistou vodou a v prípade potreby vyhľadajte lekársku pomoc.

Späť do obchodu