Využite naše výrazné zľavy. Ak sa zaregistrujete, máte automaticky zľavu 2%. Pri nákupe nad 30 € získate zľavu ďalších 18%. Celkovo môžete znížiť cenu až o 37% Viac info v menu vpravo hore: Vysvetlenie a definícia zliav

ORCHID 200ml

Ideálny darček pre ženy, ktoré milujú zmyselné vône.

Orchid je skutočne zvodná a výrazná vôňa bielizne. Orchidey sú symbolom čistoty, elegancie a ženskosti. Tieto výnimočné kvety nás očarujú nielen svojím neskutočne krásnym vzhľadom, ale aj krásnou vôňou. Orchidea je skutočne výnimočný kvet.

Bola a stále je zdrojom inšpirácie vo všetkých druhoch umenia: písali o nej básne, objavovala sa na maľbách a ženy boli dobývané pomocou týchto kvetov. Orchidey sa pestujú odpradávna v Číne a v priebehu času sa používali na náboženské i romantické rituály, ako talizmany a na dekoratívne účely.

Náš parfum Orchid dokonale vystihuje jemnosť tohoto kvetu. Zmení vás na zdroj inšpirácie a symbol elegancie.

Objem 200 ml, postačuje na 80 dávok prania.

Ak máte radi elegantné a kvetinové arómy, pozývame vás vyskúšať koncentrovaný parfum na bielizeň Lilac.

Kód: PORC
€16,99
Kategória: Vône na bielizeň
Hmotnosť: 0.274 kg
vôňa: kvetinová
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
už od 17,50 €
Platba aj dobierkou
Posielame aj na dobierku
ale môžete platiť aj kartou alebo prevodom

Dávkovanie

Na jedno pranie použite 2,5 ml (asi pol čajovej lyžičky) parfumu. Rozrieďte ho v pol deci vody a nalejte do práčky do priečinka na aviváž. V prípade, že bielizeň plánujete sušiť v sušičke, môžete zvýšiť dávku.

Parfumy na prádlo Kifra nie sú aviváže a preto sú šetrné k životnému prostrediu. 

Pafrumy chráňte pred deťmi, a vyvarujte sa priameho kontaktu s pokožkou, zvlášť s očami. Pri poliatí opláchnite čistou vodou a v prípade potreby vyhľadajte lekársku pomoc.

Späť do obchodu