Využite naše výrazné zľavy. Ak sa zaregistrujete, máte automaticky zľavu 2%. Pri nákupe nad 30 € získate zľavu ďalších 18%. Celkovo môžete znížiť cenu až o 37% Viac info v menu vpravo hore: Vysvetlenie a definícia zliav

OCEAN mini

Ocean je chladivá a dlhotrvajúca vôňa bielizne, ktorá je dokonalou voľbou pre ľudí, ktorí uprednostňujú svieže vône. Osviežujúce tóny tohto parfumu vás budú sprevádzať každý deň, pri každej príležitosti, nech ste kdekoľvek. parfum vyhovuje každému typu osobnosti a čisté arómy vám poskytnú pocit dokonalej relaxácie.

S parfumom Ocean prenesiete svoje zmysly na pláž, pocítite vánok vo vlasoch a blaženosť, po ktorej všetci túžime, zvlášť, v horúcich letných dňoch. Ocean predstavuje upokojenie a sviežosť, dovoľte nám, aby sme vám pomocou tejto arómy priniesli pokoj v dome i v živote. Zaslúžená dovolenka koncentrovaná vo fľaštičke parfumu na bielizeň!

Objem 25g, postačuje na 10 dávok prania.

Ak máte radi čerstvé tóny, pozývame vás vyskúšať parfum Fresh Forest .

Kód: MOCE
€3,66
Kategória: Vône na bielizeň - vzorky
Hmotnosť: 0.042 kg
vôňa: svieža
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
už od 17,50 €
Platba aj dobierkou
Posielame aj na dobierku
ale môžete platiť aj kartou alebo prevodom

Dávkovanie

Na jedno pranie použite 2,5 ml (asi pol čajovej lyžičky) parfumu. Rozrieďte ho v pol deci vody a nalejte do práčky do priečinka na aviváž. V prípade, že bielizeň plánujete sušiť v sušičke, môžete zvýšiť dávku.

Parfumy na prádlo Kifra nie sú aviváže a preto sú šetrné k životnému prostrediu. 

Pafrumy chráňte pred deťmi, a vyvarujte sa priameho kontaktu s pokožkou, zvlášť s očami. Pri poliatí opláchnite čistou vodou a v prípade potreby vyhľadajte lekársku pomoc.

Späť do obchodu