Využite naše výrazné zľavy. Ak sa zaregistrujete, máte automaticky zľavu 2%. Pri nákupe nad 30 € získate zľavu ďalších 18%. Celkovo môžete znížiť cenu až o 37% Viac info v menu vpravo hore: Vysvetlenie a definícia zliav

MANGO 200ml

Mango je podmanivá vôňa, ktorá nasýti vlákna bilizne sladkými a jemnými aromatickými tónmi. Šaty budú jemne prevoňané a vytvoria okolo seba atmosféru jemného letného vánku. Tento parfum vyniká ľahučkou sladkosťou svojej vône.

Exotické tóny parfumu Mango dodávajú vitalitu, pomáhajú bojovať proti stresu a nedostatku energie. Náš produkt je skutočne jemný a ovocný, svieži. Nie je sirupový ani nadmerne sladký.

Mango je jedným z najobľúbenejších tropických druhov ovocia. V indickej literatúre sa považuje za požehnané stvorenie premenené na ovocie. Hovorí sa, že polievanie mladého mangovníka mliekom dodáva ovociu sladkosť. No nám sa páči presne také, aké je, a vonia ako náš parfum Mango!

Objem 200 ml, postačuje na 80 dávok prania.

Ak máte radi ovocné arómy, vyskúšajte vôňu bielizne Peach.

Kód: PMAN
€16,99
Kategória: Vône na bielizeň
Hmotnosť: 0.274 kg
vôňa: ovocná
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
už od 17,50 €
Platba aj dobierkou
Posielame aj na dobierku
ale môžete platiť aj kartou alebo prevodom

Dávkovanie

Na jedno pranie použite 2,5 ml (asi pol čajovej lyžičky) parfumu. Rozrieďte ho v pol deci vody a nalejte do práčky do priečinka na aviváž. V prípade, že bielizeň plánujete sušiť v sušičke, môžete zvýšiť dávku.

Parfumy na prádlo Kifra nie sú aviváže a preto sú šetrné k životnému prostrediu. 

Pafrumy chráňte pred deťmi, a vyvarujte sa priameho kontaktu s pokožkou, zvlášť s očami. Pri poliatí opláchnite čistou vodou a v prípade potreby vyhľadajte lekársku pomoc.

Späť do obchodu