Využite naše výrazné zľavy. Ak sa zaregistrujete, máte automaticky zľavu 2%. Pri nákupe nad 30 € získate zľavu ďalších 18%. Celkovo môžete znížiť cenu až o 37% Viac info v menu vpravo hore: Vysvetlenie a definícia zliav

MAGNOLIA mini

Vôňa bielizne Magnolia má arómu citrusových olejov osvieženú kvetinovými tónmi. Magnolia je veľmi obľúbená vôňa pripomínajúca náruč plnú kvetov, veľmi intenzívna a plná doplnkových odtieňov.

Kvitnúce magnólie ponúkajú úchvatný pohľad. Tento rod pozostáva z približne 200 druhov rozšírených hlavne v dvoch regiónoch, v Ázii a v Amerike. Kvetina bola pomenovaná po francúzskom botanikovi Pierrovi Magnolovi, mužovi, ktorý stojí za súčasným botanickým klasifikačným systémom. Magnólia je považovaná za jednu z najstarších kvitnúcich rastlín.

Korenisté a citrusové tóny tohto parfumu vytvárajú malebné pozadie pre jemné arómy magnólie, poetickej krajiny s jazierkom pod stromom plným kvetov.

Objem 25g, postačuje na 10 dávok prania.

Ak máte radi kvetinové tóny, vyskúšajte parfum na bielizeň Summer Love, ktorý onedlho uvedieme do predaja.

Kód: MMAG
€3,66
Kategória: Vône na bielizeň - vzorky
Hmotnosť: 0.042 kg
vôňa: kvetinová
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
už od 17,50 €
Platba aj dobierkou
Posielame aj na dobierku
ale môžete platiť aj kartou alebo prevodom

Dávkovanie

Na jedno pranie použite 2,5 ml (asi pol čajovej lyžičky) parfumu. Rozrieďte ho v pol deci vody a nalejte do práčky do priečinka na aviváž. V prípade, že bielizeň plánujete sušiť v sušičke, môžete zvýšiť dávku.

Parfumy na prádlo Kifra nie sú aviváže a preto sú šetrné k životnému prostrediu. 

Pafrumy chráňte pred deťmi, a vyvarujte sa priameho kontaktu s pokožkou, zvlášť s očami. Pri poliatí opláchnite čistou vodou a v prípade potreby vyhľadajte lekársku pomoc.

Späť do obchodu