Využite naše výrazné zľavy. Ak sa zaregistrujete, máte automaticky zľavu 2%. Pri nákupe nad 30 € získate zľavu ďalších 18%. Celkovo môžete znížiť cenu až o 37% Viac info v menu vpravo hore: Vysvetlenie a definícia zliav

LILAC 200ml

Pri každom použití perfému Lilac vás obklopí silná a vznešená vôňa orgovánu. Nechajte sa zahaliť magickou a vytrvalou vôňou tohto nezameniteľného parfumu.

Ako jeden z najobľúbenejších jarných kvetov je orgován typický pre máj. Jeho ker je rastlina s liečivými vlastnosťami. Používa sa na výrobu infúzií, obkladov a tiež v aromaterapii. Keď vás obklopia číre relaxačné tóny parfumu na bielizeň Lilac celkom si vás získajú. Rýchle sa stane jednou z vašich obľúbených vôní!

Ak máte radi kvetinové akcenty, pozývame vás vyskúšať parfum Pink, ktorý sa pripravuje na uvedenie do predaja.

Objem 200 ml, postačuje na 80 dávok prania.

Kód: PLIL
€16,99
Kategória: Vône na bielizeň
Hmotnosť: 0.274 kg
vôňa: kvetinová
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
už od 17,50 €
Platba aj dobierkou
Posielame aj na dobierku
ale môžete platiť aj kartou alebo prevodom

Dávkovanie

Na jedno pranie použite 2,5 ml (asi pol čajovej lyžičky) parfumu. Rozrieďte ho v pol deci vody a nalejte do práčky do priečinka na aviváž. V prípade, že bielizeň plánujete sušiť v sušičke, môžete zvýšiť dávku.

Parfumy na prádlo Kifra nie sú aviváže a preto sú šetrné k životnému prostrediu. 

Pafrumy chráňte pred deťmi, a vyvarujte sa priameho kontaktu s pokožkou, zvlášť s očami. Pri poliatí opláchnite čistou vodou a v prípade potreby vyhľadajte lekársku pomoc.

Späť do obchodu