Využite naše výrazné zľavy. Ak sa zaregistrujete, máte automaticky zľavu 2%. Pri nákupe nad 30 € získate zľavu ďalších 18%. Celkovo môžete znížiť cenu až o 37% Viac info v menu vpravo hore: Vysvetlenie a definícia zliav

HONEY mini

Skombinovali sme nezametieľné arómy medu a santalového dreva do výrazného a zároveň ukľudňujúceho parfumu na bielizeň. Tieto vône majú relaxačné účinky, uvoľňujú stres a podporujú pokojný spánok. Sladké medové odtiene dokonale dopĺňajú kvetinové tóny santalu.

Med bol prvým sladidlom, ktoré ľudstvo začalo používať ako v medicíne tak aj pri príprave jedla a nápojov. Táto zlatistá sladká substancia je jedným z najväčších zázrakov matky prírody. Med aj santalové drevo sú známe svojimi liečivými a regeneračnými účinkami využívanými v kozmetických prípravkoch po celom svete.

Objem 25g, postačuje na 10 dávok prania.

Ak máte radi ukľudňujúce vône s prírodnými odtieňmi, odporúčame vyskúšať aj perfum Caring, ktorý pripravujeme do predaja.

Kód: MHON
€3,66
Kategória: Vône na bielizeň - vzorky
Hmotnosť: 0.042 kg
vôňa: exotická
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
už od 17,50 €
Platba aj dobierkou
Posielame aj na dobierku
ale môžete platiť aj kartou alebo prevodom

Dávkovanie

Na jedno pranie použite 2,5 ml (asi pol čajovej lyžičky) parfumu. Rozrieďte ho v pol deci vody a nalejte do práčky do priečinka na aviváž. V prípade, že bielizeň plánujete sušiť v sušičke, môžete zvýšiť dávku.

Parfumy na prádlo Kifra nie sú aviváže a preto sú šetrné k životnému prostrediu. 

Pafrumy chráňte pred deťmi, a vyvarujte sa priameho kontaktu s pokožkou, zvlášť s očami. Pri poliatí opláchnite čistou vodou a v prípade potreby vyhľadajte lekársku pomoc.

Späť do obchodu