Využite naše výrazné zľavy. Ak sa zaregistrujete, máte automaticky zľavu 2%. Pri nákupe nad 30 € získate zľavu ďalších 18%. Celkovo môžete znížiť cenu až o 37% Viac info v menu vpravo hore: Vysvetlenie a definícia zliav

FRESH FOREST 200ml

Fresh Forest má intenzívnu arómu s jemnými korenistými tónmi dreva a jahôd. Je to jeden z najúspešneišie predávaných parfumov Kifra.

S Fresh Forest bude každý deň ako nový začiatok, rovnako ako sviežosť inšpirovaná občerstvujúcimi prameňmi. Chladivé a živé arómy vám dodajú pocity prirodzenej vitality. Tóny, obsiahnuté v tomto parfume, majú príjemne upokojujúce vlastnosti. Inšpirujte sa prírodou vďaka koncentrovanej a dlhotrvajúcej vôni Fresh Forest.

Objem 200 ml, postačuje na 80 dávok prania.

Ak máte radi prírodné tóny, pozývame vás vyskúšať koncentrovaný parfum Fresh Caps, ktorý príde do predaja onedlho.

Kód: PFF
€16,99
Kategória: Vône na bielizeň
Hmotnosť: 0.274 kg
vôňa: korenistá
Kifra Fresh Forest
Tip
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
už od 17,50 €
Platba aj dobierkou
Posielame aj na dobierku
ale môžete platiť aj kartou alebo prevodom

Dávkovanie

Na jedno pranie použite 2,5 ml (asi pol čajovej lyžičky) parfumu. Rozrieďte ho v pol deci vody a nalejte do práčky do priečinka na aviváž. V prípade, že bielizeň plánujete sušiť v sušičke, môžete zvýšiť dávku.

Parfumy na prádlo Kifra nie sú aviváže a preto sú šetrné k životnému prostrediu. 

Pafrumy chráňte pred deťmi, a vyvarujte sa priameho kontaktu s pokožkou, zvlášť s očami. Pri poliatí opláchnite čistou vodou a v prípade potreby vyhľadajte lekársku pomoc.

Späť do obchodu