Využite naše výrazné zľavy. Ak sa zaregistrujete, máte automaticky zľavu 2%. Pri nákupe nad 30 € získate zľavu ďalších 18%. Celkovo môžete znížiť cenu až o 37% Viac info v menu vpravo hore: Vysvetlenie a definícia zliav

FRESH CAPS 200ml

Fresh Caps je úplne nový druh vône do bielizne vytvorený špičkovou technológiou. Vďaka nej dokáže poňať sviežosť celej prírody v ktorej vyniknú čisté a upokojujúce arómy.

Jej vôňa je intenzívna a trváca vďaka novej výrobnej technológii s postupným uvoľňovaním. Mikro-kapsule čerstvosti sa aktivujú dotykom, čo znamená, že vaše oblečenie si udrží dlhotrvajúcu sviežosť a vôňu. Po uložení bielizne v skrini účinok arómy vydrží až 6 mesiacov.

Objem 200ml, postačuje na 80 dávok prania.

Ak máte radi arómy, ktoré vyjadrujú sviežosť, pozývame vás vyskúšať aj koncentrované parfumy Spring alebo Ocean

Kód: PFC
€16,99
Kategória: Vône na bielizeň
Hmotnosť: 0.274 kg
vôňa: svieža
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
už od 17,50 €
Platba aj dobierkou
Posielame aj na dobierku
ale môžete platiť aj kartou alebo prevodom

Dávkovanie

Na jedno pranie použite 2,5 ml (asi pol čajovej lyžičky) parfumu. Rozrieďte ho v pol deci vody a nalejte do práčky do priečinka na aviváž. V prípade, že bielizeň plánujete sušiť v sušičke, môžete zvýšiť dávku.

Parfumy na prádlo Kifra nie sú aviváže a preto sú šetrné k životnému prostrediu. 

Pafrumy chráňte pred deťmi, a vyvarujte sa priameho kontaktu s pokožkou, zvlášť s očami. Pri poliatí opláchnite čistou vodou a v prípade potreby vyhľadajte lekársku pomoc.

Späť do obchodu