Využite naše výrazné zľavy. Ak sa zaregistrujete, máte automaticky zľavu 2%. Pri nákupe nad 30 € získate zľavu ďalších 18%. Celkovo môžete znížiť cenu až o 37% Viac info v menu vpravo hore: Vysvetlenie a definícia zliav

CANDY 200ml

Candy má neodolateľnú a lahodnú arómujemne doplnenú mandľovými odtieňmi, ktorá si okamžite podmaní všetky vaše zmysly. Dokonale vyvážená kombinácia vôní vo vás prebudí novú chuť do života.

Candy je vôňa na bielizeň s neodolateľnou a lahodnou vôňou, jemne doplnená mandľovými odtieňmi, ktorá si okamžite podmaní všetky vaše zmysly. Táto dokonale zladená kombinácia vo vás prebudí novú chuť do života.

Tento koncentrovaný parfum na bielizeň je skutočným pôžitkom pre zmysly. Výrazná a originálna vôňa bielizne, ktorá ponúka prenikavé a presvedčivé tóny, ktoré hľadáte. Táto aróma založená na a intezívnych príchutiach prenesie vašu predstavivosť k cukrovým horám a pripomenie vám tie najsladšie chvíle, ktoré ste v živote zažili.Candy bola vytvorená tak, aby vás rozmaznávala, aby uchvátila zmysly každého ku komu sa donesie jej aróma!

Ak máte radi sladké a jedinečné chute, vyskúšajte koncentrovanú vôňu bielizne Angel .

Kód: PCAN
€16,99
Kategória: Vône na bielizeň
Hmotnosť: 0.274 kg
vôňa: sladká
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
už od 17,50 €
Platba aj dobierkou
Posielame aj na dobierku
ale môžete platiť aj kartou alebo prevodom

Dávkovanie

Na jedno pranie použite 2,5 ml (asi pol čajovej lyžičky) parfumu. Rozrieďte ho v pol deci vody a nalejte do práčky do priečinka na aviváž. V prípade, že bielizeň plánujete sušiť v sušičke, môžete zvýšiť dávku.

Parfumy na prádlo Kifra nie sú aviváže a preto sú šetrné k životnému prostrediu. 

Pafrumy chráňte pred deťmi, a vyvarujte sa priameho kontaktu s pokožkou, zvlášť s očami. Pri poliatí opláchnite čistou vodou a v prípade potreby vyhľadajte lekársku pomoc.

Späť do obchodu