Využite naše výrazné zľavy. Ak sa zaregistrujete, máte automaticky zľavu 2%. Pri nákupe nad 30 € získate zľavu ďalších 18%. Celkovo môžete znížiť cenu až o 37% Viac info v menu vpravo hore: Vysvetlenie a definícia zliav

BIANGEL 200ml

Čistá a intímna, aróma Biangel kombinuje jemnú vôňu orgovánu s teplými a suchými drevitými tónmi, a vytvára tak celkovo veľmi bohatý súbor vnemov. Tento prafum si rýchlo obľúbite práve pre silný a priamočiary dojem, ktorým zapôsobí na vaše zmysly.

Orgován sa považuje za tonikum pre nervový systém. Vôňa Biangel uchváti vaše zmysly svojou sviežosťou a čistotou. Aj keď je drevitá aróma výrazná, jemné orgovánové podtóny vytvárajú pocit magična a prenesú vás do ríše čarovných príbehov.

Objem 200 ml, postačuje na 80 dávok prania.

Ak máte radi príchute orgovánu, odporúčame vám aj koncentrovaný parfum na prádlo Lilac.

Kód: PBIA
€16,99
Kategória: Vône na bielizeň
Hmotnosť: 0.274 kg
vôňa: svieža
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
už od 17,50 €
Platba aj dobierkou
Posielame aj na dobierku
ale môžete platiť aj kartou alebo prevodom

Dávkovanie

Na jedno pranie použite 2,5 ml (asi pol čajovej lyžičky) parfumu. Rozrieďte ho v pol deci vody a nalejte do práčky do priečinka na aviváž. V prípade, že bielizeň plánujete sušiť v sušičke, môžete zvýšiť dávku.

Parfumy na prádlo Kifra nie sú aviváže a preto sú šetrné k životnému prostrediu. 

Pafrumy chráňte pred deťmi, a vyvarujte sa priameho kontaktu s pokožkou, zvlášť s očami. Pri poliatí opláchnite čistou vodou a v prípade potreby vyhľadajte lekársku pomoc. 

Späť do obchodu