Využite naše výrazné zľavy. Ak sa zaregistrujete, máte automaticky zľavu 2%. Pri nákupe nad 30 € získate zľavu ďalších 18%. Celkovo môžete znížiť cenu až o 37% Viac info v menu vpravo hore: Vysvetlenie a definícia zliav

ANGEL mini

Angel je priezračná vôňa, ktorá zachytí vaše zmysly akoby v ľahkom vanilkovom vánku a teplých dažďových kvapkách. Ak sa chcete cítiť pokojní, inšpirovaní a plní energie, odporúčame vám sladké a prírodné arómy vanilky.

V minulosti ju Aztékovia používali ako afrodiziakum. Postupom času sa ukázalo, že má aj liečivé vlastnosti. Vanilka má upokojujúce účinky na dýchacie cesty. Ak obľubujete esencie so sladkým nádychom, ktoré vás akoby zahalia do objatia, potom je tento parfum ako stvorený pre vás. Anjel je skutočným zážitkom plným zmyselných vnemov.

Objem 25g, postačuje na 10 dávok prania.

Pozývame vás vyskúšať elegantné arómy koncentrovaného parfumu Biangel.

Kód: MANG
€3,66
Kategória: Vône na bielizeň - vzorky
Hmotnosť: 0.042 kg
vôňa: vanilková
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
už od 17,50 €
Platba aj dobierkou
Posielame aj na dobierku
ale môžete platiť aj kartou alebo prevodom

Dávkovanie

Na jedno pranie použite 2,5 ml (asi pol čajovej lyžičky) parfumu. Rozrieďte ho v pol deci vody a nalejte do práčky do priečinka na aviváž. V prípade, že bielizeň plánujete sušiť v sušičke, môžete zvýšiť dávku.

Parfumy na prádlo Kifra nie sú aviváže a preto sú šetrné k životnému prostrediu. 

Pafrumy chráňte pred deťmi, a vyvarujte sa priameho kontaktu s pokožkou, zvlášť s očami. Pri poliatí opláchnite čistou vodou a v prípade potreby vyhľadajte lekársku pomoc.

Späť do obchodu